Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
TV Wall Mount Bracket 23"-42" w/Tilt & Swivel Steel
 
990  Ден
Шифра: 895
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Fit for most 23"-55" LED, LCD TVs
-8°~+15° tilt;
VESA compliant: 100x100, 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани